Naujoji Avira Pro 2017

Pristatome naujus apsaugos lygius, kuriuos savyje turi Naujoji Avira Antivirus Pro 2017:
 • Anti-išpirkos lygis, kuris apsaugo nuo išpirkos reikalavimo už jūsų užšifruotą informaciją ir jūsų laikymo įkaitais. Kiekvieną mėnesį Avira blokuoja 1 mln bandymų reikalauti savo užkoduotų duomenų kiekvieną mėnesį. Tai leidžia išvengti žalos atlyginimo daugiau nei 600 eurų per išpuolį. Mes tai pasiekėme mūsų unikalios euristinės technologijos dėka, kuri nutraukia kenkėjiškos programos poveikį ir ji nebegali padaryti jums jokios žalos.

 • Įrenginio valdymo lygis, kuris suteikia jums galimybę kontroliuoti prietaisus, kurie gali prisijungti prie jūsų kompiuterio. Įvairūs USB įrenginiai yra rizikingi: jais gali plisti kenkėjiškos programos juos prijungus. Mes to leidžiame išvengti, iškart nuskaitytant išorinius prietaisus, kai tik jie prijungiami prie kompiuterio ir kol jie nespėjo padaryti jums jokios žalos.
  Aplankykite bet kokį puslapį, atsisiųskite bet kokį failą, transliuoti bet kokią medžiagą su visišku pasitikėjimu. Jums visai nereikia nerimauti dėl kenkėjiškų programų.
 • Tapatybės apsauga. Laikykite savo tapatybę saugus – jūs tik gavau vieną
  Kibernetiniai nusikaltėliai nukreipti prisijungimo duomenų, kreditinių kortelių duomenis ir kitą asmeninę informaciją gauti tai, ko jie nori. Blokuoti bjaurus įrankiai jie naudoja vogti, pavyzdžiui, keyloggers, rootkit ir šnipinėjimo programų.
 • Saugus finansaiSaugiai apsipirkti ir banko – jūs negalite sau leisti nesvarbu, ar jūs užsisakyti Yoyo ar jachtą, vengti blogų siurprizų jūsų kitą banko pareiškimą apsaugoti savo mokėjimus. Mūsų įmoka apsauga daro tai už jus blokuoja bankininkystės Trojos arklys, DNS hijacks ir zombiai.
  duomenų apsauga

  Mūsų verslas yra išlaikyti žmones iš jūsų