Laimingų ir saugių Naujųjų 2017 metų

Laimingų ir saugių Naujųjų 2017 metų Jums linki Avira-Antivirus.lt ir Naujoji Avira Antivirus 2017 !

Mes pasirūpinsime jūsų galimomis negandomis virtualiame pasaulyje. Su savo naujuoju saugumo portfeliu 2017 Avira siūlo Jums apsaugos technologijas jūsų kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui ir telefoną.
Populiariausia apsauga nuo virusų aptinka kenkėjiškas programas, išpirkos ir PUAs (Nepageidaujamas) programas realiu laiku. Tai reiškia: jūsų duomenys ir tapatybė bus apsaugoti, kai jūs naudositės internetine bankininkyste ar apsipirkinėsite internete. Antivirusinės programinės įrangos PG variklio blokuoja per 30 mln grėsmių kasdien. Avira visada veikia nepastebimai fone, tik įspėja jus, jei ji aptinka grėsmę. Viruso infekcija yra išspręndžiama ir sugadinti failai suremontuojami greitai.

Avira produktų portfelis laimėjo kelis apdovanojimus ir geriausius reitingus užsidirbo savo kenkėjiškų programų aptikimo, efektyvumo ir patogumo dėka (Avira laimėjo AV-Test apdovanojimą už „Geriausią Usability“ du kartus iš eilės).

Kaip rasti geriausią sprendimą Jums:

• Avira Antivirus Pro
Daugiafunkciniai apdovanojimai apsauga nuo kenkėjiškų programų
• Avira Internet Security Suite
Premium klasės apsauga nuo virusų ir kompiuterio tune-up
• Avira Antivirus Pro „Android“
Antivirusinė, tapatybės ir apsauga nuo vagysčių mobiliesiems prietaisams
• Avira sistema Speedup
Daugiau vietos jūsų kompiuteryje, greitesnis kompiuterio starto laikas ir didesnis privatumas
• Avira fantomas VPT Pro
Automatinė apsauga, naršant viešose prieigose, anoniminis ir saugus naršymas, prieiga prie mėgstamiausių svetainių iš bet kurios vietos.