Apie Avira

Avira Antivirus- patikima apsauga nuo pavojų internete.

Daugelis jau turbūt pažįsta Avira Free antivirus namų vartotojui, kurį turi daugelis namų kompiuterių turėtojų. Avira Free Antivirus žurnalo Computer Bild kompiuterio apsaugos programų nepriklausomame teste 2011 užėmė trečiąją vietą, aplenkusi net ir daugelį mokamų programų.
Tačiau Avira- tai ne tik nemokama apsauga namų kompiuteriui, bet ir sudėtingesni sprendimai verslui bei valstybinėms organizacijoms. Jūs galite atsisiųsti, išbandyti ir įsigyti programinę įrangą internetu.

Štai keletas tvirtų UŽ naująją Avira Antivirus:

1. Reakcijos greitis: Avira yra visada tarp pasaulinių lyderių aptinkant naujausius virusus.
2. Puikus virusų aptikimo laipsnis: Avira visada tarp pasaulinių lyderių pagal šį rodiklį.
3. Mažas kompiuterio resursų naudojimas atliekant didelius darbus. Avira – vienas iš mažiausiai kompiuterio resursų naudojantis antivirusinis sprendimas pasaulyje.
4. Šiuolaikinis dizainas ir paprastas diegimas bei valdymas.
5. Pažangi heuristinė analizė bei kenkėjiškų programų aptikimas. Avira ieško ir aptinka piktybines programas ne tik pagal jų pavadinimus, bet ir pagal tipiškų kenkėjiškų programų elgesį. Šiuo rodikliu Avira – ir vėl tarp lyderių pasaulyje.
6. Stabilumas ir patikimumas.
7. Viskas viename: Avira aptinka įvairius kenkėjus, ne tik virusus, todėl nereikia kompiuteryje turėti keleto sprendimų – užtenka turėti tik Avira.